komplimente nje femre sorted by
relevance

Admin26.08.2021

10 Mënyra të thjeshta për të flirtuar më mirë.

.
1306
Admin27.06.2021

5 Vetitë e një Femre të Fortë, që e Veçojnë Prej të Tjerave

.
1106
Admin01.08.2021

Si t'i flasësh një femre/mashkulli që ta bësh për vete.

.
1904
Admin26.06.2021

10 Mënyra të thjeshta për të flirtuar më mirë.

Ne amerike eshte zakon dhe eshte bere tradite qe ti ngrihen vlerat e personit me te cilin flet dhe te ulen vlerat e vetes.
4006
Admin28.08.2021

7 mënyra për te komplimentuar femrat në mënyrën me fuqizuese, transformuese të mundshme » Lidhje Serioze Blog

Ketyre po tu rrish vazhdimisht me komplimente ne shume raste, duke pare edhe kulturen, mund te keqkuptohet.
7201
Admin25.06.2021

10 komplimentet magjike që çmendin femrat

Megjithese pastaj sikur u humbet vlera.
502
Admin23.08.2021

10 komplimentet më të bukura që ai mund t`ua thotë

Pastaj mbi te gjitha vlerat apo te metat e mia, nuk varen nga "KOMPLIMENTAT" furcat pa boje qe mund te me thote nje x apo y person! Ka raste qe verte te behet qejfi, nese eshte nje shprehje e thjeshte JO MBI PAMJEN jo nga ato te mesuarat permendesh nga nje liber, film, tekst kenge.
94010
Admin05.07.2021

Komplimentet qe duan te degjojne femrat

Komplimentet per njerezit e liruar.
8307
Admin28.07.2021

5 Vetitë e një Femre të Fortë, që e Veçojnë Prej të Tjerave

Me shume do e vleresoja nese ato komplimenta vine spontanisht ne nje situate te caktuar gezimi , melankolie , apo qefi , kenaqesie Megjithate ja po e them nje qe do me pelqente ta degjoja ne mengjes dreke , darke : lol Ti i jep jetes sime Kuptim , Jete!! te cilat skane shume vlere ne thelb gjithsesi shprehin qe verte ke kapacitet si njeri! Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane: Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja njerezit shpikin dhe ngjera te demshme ndonjehere A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.
2607
Admin27.07.2021

Femra, kujdes për atë që bëni 1 minutë pas seksit

Meqenese i pelqyen disave mendimet e mija.
6309
Admin11.08.2021

5 Vetitë e një Femre të Fortë, që e Veçojnë Prej të Tjerave

.
Admin28.07.2021

10 komplimentet që duhet t’i thoni një femre për ta bërë të ndihet mirë

Te gjitha femrat thone se kerkojne te shkelqyerin, por radhe here e vejne re te shkelqyerin kjo ndodh edhe me meshkujt.
3300